Cégünk részt vesz a Széchenyi Terv Plusz pályázaton, melynek célja munkavállalók és vállalatok alkalmazkodóképességének és termelékenységének javítása.
Kedvezményezett neve: ÉPSZER Építő-és Szerelőipari Zrt.
Projekt megnevezés: a GINOP_Plusz-3.2.1-21 „A munkavállalók és vállalatok alkalmazkodóképességének és termelékenységének javítása a munkaerő fejlesztésén keresztül” elnevezésű munkaerőpiaci programban nyújtott támogatás tárgyában
Szerződött támogatás összege: 13.920.000,-FT.
Képzések részletes bemutatása:
- Mediációs képzés(26 óra): A mediációs képzés során olyan konfliktuskezelési és kommunikációs technikákat sajátítanak el a résztvevők, amelyek a munkavégzés közben és a hétköznapi élet valamennyi színterén alkalmazhatóak. Megfelelő kérdezéstechnikai ismereteket és tárgyalástechnikai módszereket sajátítanak el a képzésben résztvevők.
- Konfliktuskezelés(16 óra): A képzésen résztvevők képesek lesznek a tréning végére a konfliktuskezelési stratégiákat alkalmazni, érzelmeiket objektíven kezelni, valamint motiválni a konfliktusban lévő szereplőket.
- Érzelmi intelligencia fejlesztése(20 óra) A résztvevők megismertetése az érzelmi intelligencia létével, elméleti alapjaival, valamint gyakorlati alkalmazásának a módjaival. Bepillantást nyerni az én személyes szociális kompetenciáinak változására az érzelmi intelligencia tudatos alkalmazásának a hatására. Az érzelmi intelligencia alapvető módszereinek alkalmazása, ezáltal a szükséges személyes és szociális kompetenciák elsajátítása.
- Stresszkezelés(16 óra): A tréning célja, hogy a résztvevők tudatosítsák az életükben jelen lévő stressz-forrásokat, fejlesszék a stressz tűrő képességüket, növeljék a tolerancia szintjüket, és megtanulják azokat a módszereket, melyekkel a stressz kezelhető, illetve előnyükre fordítható bármilyen élethelyzetben.
- Folyamattervezési, szervezési tréning(22 óra): A résztvevők ismerjék meg a (munka)folyamat tervezésének és a gyakorlati szervezési technikáknak az alapjait. A legfontosabb kvalitatív technikákat ismerjék meg és képesek legyenek használni. Kisebb, elsősorban a saját hatás – vagy (munka) körükbe tartozó szervezési feladatokat önállóan legyenek képesek megoldani.
Képzések befejezési dátuma : 2024. november 15.